Лікар розповів, що щоденна десятихвилинна прогулянка продовжує життя на роки

19 октября 05:53GreenPost

Доктор Педро Сен-Моріс, який представляє Національний інститут охорони здоров’я в Меріленді, розповів, що щоденна прогулянка протягом 10 хвилин здатна продовжити життя людині. Згідно з його твердженням, фізична активність є ключем до довголіття.

Сен-Моріс повідомив, що завдяки фізичній активності можна знизити вагу, зменшити ризик розвитку хвороб серця і судин, діабету і раку. З її допомогою людина захищає себе від деменції, підвищуючи приплив крові до мозку.

Дані підсумки отримали дослідники з США, коли провели експеримент, в якому взяли участь американці віком 40-85 років. Протягом 7 днів вони носили на поясі крокоміри. Як виявилося, десятихвилинна прогулянка допомагає попередити 111 174 смерті на рік.

Кількість попереджених летальних випадків стали 209 459 при 20 хвилинах ходьби в день. Якщо прогулянці приділяти півгодини в день, то даний показник складе 367 037. Більшості здорових дорослих медики радять не менше 150 хвилин фізичної активності або 75 хвилин аеробної активності в тиждень.

Також експерти прийшли до висновку, що деяким людям не варто збільшувати рівень активності, обмежуючись мінімумом. Завдяки даному дослідженню є можливість реалізувати стратегію щодо підвищення фізичної активності дорослих і зменшення летальних випадків. При цьому, згідно з британською національною системою охорони здоров’я, лікарям необхідно призначати людям поїздки на велосипеді і ходьбу.

John Dou