Лікар назвав 3 продукти, пов’язані з підвищеним ризиком розвитку раку

16 ноября 12:04GreenPost

Рак часто спочатку залишається непоміченим, і багато людей помічають симптоми пізніше, коли він розвивається. Це призводить до поганих показників виживання, тому що рак стає більш стійким до лікування. Тому профілактика краща, ніж лікування. Хоча немає відомих способів запобігти раку, деякі продукти харчування пов’язані з підвищеним ризиком його появи.

Роль дієти у визначенні ризику розвитку раку суперечлива: необхідно проводити великі популяційні дослідження, до того ж існує безліч спотворюючих факторів, які можуть вплинути на результати.

Дослідження продовжують спонукати до подальших досліджень конкретних предметів. За словами доктора Еріма Чаудрі, медичного директора платформи з охорони чоловічого здоров’я Manual, є чотири повсякденні продукти харчування, які викликають побоювання, хоча для встановлення безпосередньої причини потрібні подальші дослідження.

За словами лікаря, гідрогенізовані рослинні олії – тип жиру, який виробники продуктів харчування використовують, щоб довше зберігати продукти свіжими, – викликають занепокоєння.

Він процитував дослідження, яке показало, що гідрогенізовані олії пов’язані з підвищеним ризиком розвитку раку простати.

“Це результат трансжирів, просочених цими маслами”.

Він продовжив:

«Відомо, що трансжири сприяють розвитку раку, серцевих захворювань та проблем із імунною системою. Більше того, рослинні олії багаті на шкідливі жири омега-6, які пов’язані з серцевими захворюваннями та раком».

Дослідження показують, що солоні продукти, особливо мариновані овочі та солона чи маринована риба, можуть бути значним фактором ризику розвитку раку шлунку, попередив доктор Чаудрі.

Високий рівень цукру в крові може спричинити ракові пухлини, повідомив лікар. «Опрацьований характер рафінованого цукру може спричинити метаболізм ракових клітин в організмі. Крім того, ці цукри можуть збільшити ризик розвитку ожиріння, діабету 2 типу та серцевих захворювань».

John Dou