Лікар-дієтолог розкрила простий спосіб зробити будь-яку їжу більш здоровою

06 апреля 07:51NK

Іноді здається, що у кожного є своя власна думка про здорове харчування. І хоча деякі поради дійсно працюють, багатьом складно їм слідувати, особливо на самому початку. Лікар-дієтолог Меган Седіві розкрила простий трюк, як зробити більш корисною практично будь-яку страву

Лікар-дієтолог розкрила простий спосіб зробити будь-яку їжу більш здоровою

Правильні пропорції

"Поділ страви - найпростіший спосіб зробити її більш здоровою. Наприклад, я люблю готувати так, щоб половину тарілки займали фрукти і овочі, в той час як іншу половину - білки і вуглеводи", - розповіла Севіді.

Такий метод робить їжу більш здоровою, оскільки поживна цінність страви різко збільшується, пояснила фахівець. Овочі та фрукти забезпечать організм корисною клітковиною, вітамінами і мінералами, додала вона.

Ключ до здоров'я - різноманітність

Щоб не "застрягти" на однакових продуктах, дієтолог радить урізноманітнити страви. Наприклад, в омлет можна додати гриби, шпинат і болгарський перець. Крім того, рекомендується додавати овочі та фрукти різних кольорів, щоб кожний прийом їжі приносив користь для здоров'я.

Зокрема, червоні продукти, такі як помідори, багаті лікопіном - потужним антиоксидантом, який може допомогти зменшити запалення і поліпшити здоров'я кишечника. Зелені продукти, наприклад, брюсельська капуста, є відмінним джерелом вітаміну К і калію. Жовті овочі багаті лютеїном, вітаміном А і вітаміном С, які сприяють здоров'ю очей і зміцнюють імунітет.