Конгресмен Кінзінгер ініціює резолюцію, яка дозволяє у разі ескалації агресії РФ використовувати армію США для захисту територіальної цілісності України

Конгресмен Адам Кінзінгер ініціює резолюцію, що у разі ескалації російської агресії дозволяє використовувати збройні сили США для захисту територіальної цілісності України, повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Сьогодні конгресмен Адам Кінзінгер (республіканець від Іллінойсу) заявив про внесення спільної резолюції, яка дозволить використати Збройні сили США для захисту територіальної цілісності України у разі, якщо Володимир Путін посилить війну проти України", - написав Арахамія у неділю в Tелеграм-каналі.

Кінзінгер у фейсбуці, коментуючи цю ініціативу, зазначив, що "слова важливі, але також важливі і наші дії".

"Я представляю цей дозвіл на застосування військової сили (AUMF - Authorization for Use of Military Force) як чітку червону лінію, щоб Адміністрація могла вжити відповідних заходів, якщо Росія використає хімічну, біологічну та/або ядерну зброю. Ми повинні стати на захист людства і підтримати наших союзників", - наголосив Кінзінгер.

John Dou