Компанія JCB розробила новий телескопічний навантажувач

Компанія JCB розробила новий телескопічний навантажувач для швидкої роботи та підйому великих обсягів матеріалу. За даними виробника машини, JCB 542-70 AGRI Pro розвиває максимальну швидкість 50 км/год та вантажопідйомність до 4200 кг при висоті підйому 7 метрів.

Нещодавно представлений телескопічний навантажувач JCB 542-70 AGRI Pro спеціально розроблений для сільськогосподарського сектора завдяки поєднанню потужності двигуна та крутного моменту, максимальній швидкості 50 км/год та підвищеній гідравлічній потужності. Володіючи двигуном потужністю 173 л. і максимальною швидкістю 50 км/год, ця машина є найпотужнішим і найшвидшим телескопічним навантажувачем, коли-небудь розробленим британським виробником машин.

JCB 542-70 AGRI Pro оснащений 4,8-літровим двигуном JCB DieselMAX потужністю 173 л. (129 кВт). Редуктор DUALTech VT може працювати як у безперервному, так і в механічному режимі. За словами виробника, це забезпечує підвищення швидкості та продуктивності на 25%. Крім збільшення потужності на 24 к.с. в порівнянні з попередньою топ-моделлю, модель JCB 542-70 AGRI Pro, як повідомляється максимального крутного моменту 690 Нм при 1500 об / хв на 15% вище.

Завдяки швидкості 50 км/год, користувачі також можуть використовувати новий JCB 542-70 AGRI Pro для більш частих поїздок дорогами. У машину вбудована нова гідравлічна гальмівна система, що забезпечує оптимальне керування цією винятковою потужністю та швидкістю. Щоб знизити удари та вібрації водія на високих швидкостях, компанія JCB розробила нову систему підвіски кабіни.

Новинкою моделі також є підвіска стріли за допомогою системи JCB Smooth Ride. Знижує ризик висипання або зісковзування вантажу, що перевозиться.

John Dou