Коломийчанка вербувала українок для надання інтимних послуг в Європі, затримали її на кордоні

27 октября 12:03GreenPost

Оперативники Управління міграційної поліції Одещини разом зі слідчими відділення поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1 та співробітниками Державної прикордонної служби України затримали правопорушницю на контрольно-пропускному пункті «Маяки», коли та намагалася переправити транзитом до Болгарії чотирьох завербованих дівчат.

Правоохоронці встановили, що впродовж двох останніх місяців фігурантка займалася організацією перетину державного кордону України молодими жінками з метою їх подальшої сексуальної експлуатації. Зловмисниця підшукувала громадянок, які в зв’язку з відсутністю роботи перебували в скрутному матеріальному становищі, та обіцяла їм працевлаштування за кордоном з високим рівнем заробітку.

Поліцейські вилучили у жительки Івано-Франківщини мобільний телефон з листуванням із завербованими дівчатами. Слідчі під процесуальним керівництвом Малиновської окружної прокуратури міста Одеси повідомили їй про підозру в скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України. Йдеться про вербування, переміщення людей, вчинені з метою експлуатації, з використанням матеріальної залежності потерпілих, їхнього уразливого стану для отримання згоди на експлуатацію, вчинені щодо кількох осіб. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Поліцейські помістили підозрювану до ізолятора тимчасового тримання й клопочуть в суді щодо обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

John Dou