Кличко анонсував підвищення тарифу на проїзд в транспорті – терміни

27 мая 18:42NK

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що вартість проїзду у столиці зросте, але не до 20-25 гривень. Нові тарифи оголосять цього літа.

Про це він сказав в ефірі телеканалу «НАШ». За його словами, представники профспілок прийшли до нього з пропозицією підвищити тарифи до 20-25 гривень.

«Дійсно, у нас проблема є з проїздом, і станом сьогодні проїзд в місті Києві найдешевший взагалі в Європі», — сказав Кличко.

Він нагадав, що для підвищення ціни у столиці її необхідно спершу економічно обґрунтувати.

«Одне можу сказати, що ця тема — підняття тарифу — назріла. Але можу гарантувати, що до 25 чи 20 гривень — до таких цифр підвищувати ні в якому разі ми не плануємо», — запевнив очільник столиці.

Він сказав, що не виключає підвищення вартості проїзду в Києві вже найближчим часом. Зокрема, нову ціну місцева влада може оголосити вже цього літа.

«Після обґрунтування тарифу ми зможемо презентувати ціну. Але однозначно, що ми будемо робити дотацію з місцевого бюджету, щоб ця ціна була сприйнятною для тих людей, які користуються транспортом», — додав Кличко.

Нагадаємо, в середині травня метрополітен приголомшив своїх працівників скороченням робочого тижня. Наступного дня Київський метрополітен і “Київпастранс” опублікували спільне звернення до мера Києва Віталія Кличка та Київради, в якому скаржаться на скрутне фінансове становище через пандемію і просять підняти ціну на проїзд до 20 грн. Кияни одразу ж почали збір підписів проти підвищення тарифу.

А от депутат Київради запропонував приїжджим збільшити вартість проїзду, а киянам – зменшити.