Хорватія сприяє процесу підготовки двосторонньої декларації про європейську перспективу України

10 ноября 15:19RSS feed nk.org.ua

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква під час відеоконференції зі спеціальним радником Прем’єр-міністра Республіки Хорватія з питань зовнішньої політики Владіміром Дробняком основну увагу приділив останнім крокам України в євроінтеграційному напрямі.

Так, за інформацією Офісу Президента України, Ігор Жовква ознайомив співрозмовника з практичними результатами 23-го саміту Україна – ЄС, який відбувся в Києві 12 жовтня, а також з очікуваннями української сторони від саміту Східного партнерства, проведення якого заплановано на 15 грудня цього року.

«Україна очікує, що результати саміту Східного партнерства будуть не менш амбітними, ніж підсумки нещодавнього саміту Україна – ЄС», – відзначив Ігор Жовква.

Також співрозмовники домовились прискорити процес підготовки двосторонньої декларації про європейську перспективу України.

Ігор Жовква відзначив особисту участь Прем’єр-міністра Республіки Хорватія Андрея Пленковича в установчому саміті Кримської платформи 23 серпня 2021 року в Києві та закликав хорватську сторону до активної участі в подальших заходах у межах цього міжнародного механізму.

Заступник керівника Офісу Президента подякував Хорватії за підтримку євроатлантичних прагнень України, зокрема під час Брюссельського саміту НАТО 14 червня поточного року. Ігор Жовква також поінформував про останні кроки у виконанні Україною Річної національної програми та висловив сподівання щодо розширення практичної співпраці нашої держави з НАТО в межах партнерства з розширеними можливостями.

John Dou