Хмельницький виходить з UDP: Іванов викуповує 55% його акцій

30 декабря 20:47NK

Бізнесмен Андрій Іванов готовий викупити 55% акцій холдингової групи UDP (Ukrainian Property Development) Holdings Limited, що належать Василю Хмельницькому.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

У повідомленні йдеться, що АМКУ схвалив угоду 29 грудня, і сторони планують її укласти у січні 2022 року.

Офіційним покупцем виступила компанія з групи Андрія Іванова Ethelbert Trading Limited. Остаточні розрахунки між сторонами повинні бути проведені до середини 2026 року.

"При цьому девелоперська компанія UDP продовжить стабільну реалізацію поточних проєктів, а також активізує роботу над новими", - кажуть в компанії.

"Два роки тому ми з моїм партнером Василем Хмельницьким розділили управління спільними активами, зокрема, компанією UDP. Таке рішення дозволило обом сфокусуватися на розвитку проєктів, що є пріоритетними й найбільш цікавими для кожного з нас.

Так, за останній рік моя інвесткомпанія Q Partners інвестувала у декілька нових інфраструктурних проектів, які ми разом з командою UDP розвиватимемо протягом найближчих 10-15 років. З огляду на це, угода є логічним кроком у бік структуризації девелоперського портфелю, що має відбутися після виконання всіх умов стосовно оплати вартості активу. При цьому ми з Василем Хмельницьким залишаємося співінвесторами та добрими партнерами у решті спільних проєктів", - заявив Іванов.

Згідно з проєктом договору сторін, розрахунок за угодою відбуватиметься у декілька етапів.

Упродовж перехідного періоду, з моменту укладення угоди до середини 2026 року, Іванов отримає контроль над 55% акцій через надання права брати участь у загальних зборах акціонерів та голосувати 55% акцій.

UDP разом з компанією А Девелопмент стали переможцями аукціону з продажу Першого київського машинобудівного заводу (колишнього "Більшовика"). Консорціум запропонував понад 1,4 млрд гривень. 7 грудня 2021 інвестори сплатили відповідні кошти до державного бюджету.

John Dou