Караванський спиртзавод проданий за 101 млн грн

09 июня 20:48NK

Фонд державного майна під час чергового аукціону з приватизації спиртзаводів виручив 101 мільйон гривень. За інформацією Фонду, цього разу було продано «Караванський спиртовий завод» держпідприємства «Укрспирт».

Зазначається, що на відкритому аукціоні змагалися троє учасників. На торгах стартова ціна зросла у 4,4 раза – з 23 млн 100 тисяч гривень.

Як повідомляється, Караванський спиртзавод був створений у 1837 році. Кілька років тому його вчергове модернізували. Об’єкти заводу розташовані у Харківській області: у селі Караван та селищі Барчани. Це, зокрема, адміністративний та виробничі корпуси, склади, майстерні, вуглекислотний цех, спиртосховища і зерносховища. Загальна площа проданих будівель та споруд – 11 980,5 м². Загальний список майна складається із 668-ми найменувань (будівлі, обладнання, рухоме та інше майно). Площа земельних ділянок – 78,5 гектарів.

Раніше повідомлялося, що результатами онлайн-аукціону з приватизації окремого майна Іванківського місця здійснення діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт” 20 травня – до держбюджету має надійти 90 млн грн.

Нагадаємо, що Фонд державного майна від продажу спиртзаводів отримав 500 мільйонів гривень. Такі результати аукціонів за перший квартал. Загалом, п’ятірка найрезультативнішних аукціонів першого кварталу виглядає так: Мишковицький спиртзавод – 181 мільйон гривень; Луцький завод та Дубов’язівський завод по 108 мільйонів кожен, Вишняківський за 101 мільйон та адміністративна будівля у Києві – 90 мільйонів гривень.