Канада збільшить бюджет міжнародної допомоги

24 апреля 10:42NK

Упродовж нинішнього року Канада додатково виділить на програми міжнародної допомоги 165 млн канадських доларів (близько 132 млн дол. США).

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у проєкті державного бюджету Канади, внесеного на розгляд парламенту.

“У Бюджеті-2021 пропонується додатково виділити МЗС 165 млн канадських доларів протягом 2021-2022 рр на надання міжнародної гуманітарної допомоги для порятунку життів та полегшення страждань унаслідок конфліктів, продовольчої небезпеки та інших криз у країнах, що розвиваються”, - стверджується у документі.

Зазначається, що ці кошти “будуть використані надійними гуманітарними партнерами для надання заснованої на потребах та гендернокоректної допомоги у вразливих країнах, які страждають від тривалих криз”.

Окрім цього, протягом наступних трьох років Канада виділить 288,3 млн канадських дол. (близько 230 млн дол. США) на реагування на кризу рохінджа у М’янмі та 80,3 млн канадських дол. (близько 64 млн дол. США) - на допомогу мігрантам й біженцям з Венесуели.

“Ці кошти дозволять Канаді допомогти зменшити людські страждання, незаконну міграцію та загрози безпеці у регіоні, водночас покращивши інтеграцію біженців й мігрантів у громади, які їх прийняли”, - наголошується у бюджеті.

Загалом упродовж наступних п’яти років бюджет міжнародної допомоги Канади має зрости на 1,4 млрд канадських дол. (близько 1,1 млрд дол. США).