Кабмін прийняв низку рішень у сфері освіти, компенсації за тимчасове розміщення та врегулювання пожертв

30 августа 13:22GreenPost

Сьогодні на засіданні Уряду було розглянуто та прийнято кілька важливих рішень. Про це у своєму ТГ-каналі повідомив представник Кабміну у ВР Тарас Мельничук.

Зокрема:

  • Внесено зміни до постанов КМУ від 19.04.2022 № 472 «Деякі питання використання коштів, що надходять на офіційні рахунки для пожертв на підтримку України» та від 07.06.2022 р. № 655 «Про затвердження Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб фізичної культури і спорту…».
  • Передбачено механізм надходження коштів у національній та іноземній валюті на єдиний рахунок, відкритий у НБУ, від фізичних та юридичних осіб, резидентів і нерезидентів як благодійна пожертва, гуманітарна допомога, гранти та дарунки для задоволення потреб молодіжної політики.
  • Дозволено відкривати на період воєнного стану змішані класи для дітей з особливими освітніми потребами та класи для дітей без особливих освітніх потреб, забезпечувати корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні послуги для дітей, які не є учнями зазначених закладів освіти, та залучати педагогічних працівників закладів спеціальної освіти до забезпечення психолого-педагогічного супроводу.
  • Затверджено Положення про функціонування інформаційно-аналітичної системи обліку даних, пов’язаних з компенсацією за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Викладено в новій редакції Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану.
  • Внесено зміни у додатки до Положення про єдину державну систему цивільного захисту в частині доповнення новими позиціями щодо утворення функціональної підсистеми забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, умов середовища життєдіяльності, біологічної безпеки та біологічного захисту (через заклади громадського здоров’я) та спеціалізованої служби виявлення, управління та реагування на надзвичайні ситуації у сфері охорони здоров’я.

John Dou