ЄС у рамках сьомого пакета санкцій обговорить обмеження на російський газ – Верховна Рада

ЄС у рамках сьомого пакета санкцій обговорить обмеження на російський газ – Верховна Рада

У Раді повідомляють, що за словами дипломатів, близько третини урядів ЄС, хочуть, щоб Єврокомісія розпочала роботу над сьомим пакетом санкцій, який враховує ембарго на російський газ.

Європейський Союз продовжує санкційний тиск на Росію. «У рамках наступного пакету санкцій, лідери країн - членів ЄС можуть запровадити обмеження на імпорт російського газу», - пише Інформаційне управління Верховної Ради України.

Як передають на порталі Ради, за словами дипломатів, близько третини урядів ЄС, переважно північних і східних країн, хочуть, щоб Єврокомісія розпочала роботу над сьомим пакетом санкцій, який враховує ембарго на російський газ.

«Одразу після затвердження шостого пакету, Польща запропонувала у сьомому ввести обмеження на російський газ», - нагадують у Раді.

В своєму останньому відеозверненні Президент України Володимир Зеленський заявив, що вважає, що енергетичний тиск агресора є аргументом для прийняття сьомого пакету санкцій ЄС проти РФ.

«В усіх переговорах незмінно наголошую - сьомий пакет санкцій Європейського Союзу потрібен якнайшвидше. Росія має відчувати постійне посилення тиску за війну і за свою агресивну антиєвропейську політику. Чергові погрози Литві, чергова хвиля енергетичного тиску, чергові порції брехні російських посадовців щодо продовольчої кризи, все це аргументи, щоб погодити сьомий пакет санкцій», - сказав Президент.

Також ми розповідали, що російське золото, яке може потрапити під санкції ЄС.

John Dou