Єрмак в Японії обговорив із Салліваном коаліцію винищувачів

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак обговорив із радником президента США з нацбезпеки Джейком Салліваном коаліцію винищувачів і Формулу миру Зеленського.

"Я подякував Джейку за підтримку надання Україні F-16, а також за його ефективність і щирість у питаннях допомоги Україні. За довгий час роботи з Джейком нам вдалося вирішити чимало важливих питань, що стосувалися обороноздатності України та безпеки", - написав він у суботу в телеграм-каналі.

"Я завжди знаю, що Джейк чує аргументи, з ним можна домогтися максимальної ефективності, а наша війна з росіянами якраз і вимагає ефективних рішень і взаємодії союзників. Дуже ціную нашу співпрацю", - зазначив він.

За його словами, "зараз команда президента багато говорить про НАТО і гарантії безпеки на шляху до Альянсу, тому що для нас це ключове питання. Ми чуємо позицію союзників, але доносимо своє бачення архітектури безпеки, яку Україна зробить міцнішою".

Теги: #сша #японія #коаліція

© 1992-2023, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou