Японські вчені назвали вид рису, який допомагає протистояти появі деменції

10 мая 12:16GreenPost

Деменція - це проблеми з пам'яттю, мисленням, здатністю до повсякденної діяльності. В основному вона вражає людей похилого віку, але, на щастя, не у всіх пенсіонерів діагностують деменцію.

Запобігти появі цієї недуги можна за допомогою спеціальних вправ для мозкової діяльності, а також правильного харчування.

Японські вчені дійшли висновку, що протистояти появі деменції та хвороби Альцгеймера може коричневий рис.

Коричневий рис корисний для правильного функціонування мозку та нервової системи. Це пов’язано з наявністю вітаміну В та деяких важливих мінералів, таких як марганець та магній у коричневому рисі.

Також у цьому рисі міститься вітамін Е, який відіграє важливу роль у профілактиці захворювань мозку, спричинених окисним ушкодженням.

Японські вчені провели досліди над мишами. Щоб рис добре засвоювався в організмі гризунів, його зазнали парового тиску потужністю 600 мегапікселів. Упродовж експерименту гризунів регулярно тестували на когнітивні здібності мозку.

Наприкінці було зроблено висновок: у мишей, які вживали коричневий рис, покращилася пам’ять і орієнтація у просторі, також м’язи дійшли тонус, і стан піддослідного загалом стало активніше.

Тому коричневий рис слід ввести до свого раціону, є шанс убезпечити себе від деменції.

Варто згадати про ще одну позитивну функцію коричневого рису. Завдяки тому, що він стимулює вироблення гормону мелатоніну, можна нормалізувати сон, особливо це важливо для тих, хто страждає на безсоння.

John Dou