Honda не виключила перетворення Civic Type R на гібрид

«На цій платформі ми не можемо зробити електромобіль, але я вважаю, що можна дійти певного рівня гібридизації. Електрифікація - це просто ще один технічний захід, такий самий, як VTEC, турбонаддув або багатоважільна підвіска», - наголосив Ко Ямамото.

Нове покоління «гарячого» хетчбека Honda Civic Type R стало модернізованим варіантом моделі п'ятирічної давності, що не завадило авто виявитися найпотужнішим в історії. Автомобіль зберіг платформу Type R покоління FK8 2017 року і 2-літровий рядний 4-циліндровий бензиновий двигун K20C з турбонаддувом, але вже в найближчому майбутньому модель може отримати бензоелектричну силову установку. Про це прямо заявили інженери японської марки.Під час прес-запуску новинки технічний консультант Honda Motor Europe Ко Ямамото в інтерв'ю Autocar розкрив подробиці про технологічне майбутнє хетчбека. За словами інженера, перехід на гібридний двигун не виключається. Але малоймовірно, що Civic Type R стане електромобілем або отримає повний привід. З технічної точки зору немає проблем для того, щоб зробити Civic Type R і повнопривідним - вперше в історії моделі - однак таких планів у японського автовиробника немає.

«Звичайно, ми можемо зробити повний привід - платформа Civic Type R використана і в повнопривідному CR-V, але я не думаю, що повний привід підходить цій моделі. Необов'язково він зробить машину швидшою, але точно збільшить її масу», - пояснив технічний консультант.

John Dou