H&M у Великобританії запустила безкоштовний прокат чоловічих костюмів для співбесід

17 апреля 07:58NK

Шведський бренд одягу H&M запустив у Великобританії безкоштовний прокат чоловічих костюмів для співбесід або ділових зустрічей. Про нову послугу пише Business Insider з посиланням на компанію. Послугу запустили в Великобританії 15 квітня, а 13 травня планують запустити в США.

У H&M розповіли, що можна брати напрокат темно-сині костюми різних розмірів – від XS до XXL. Клієнтам не доведеться платити за оренду, якщо вони повернуть костюм за 24 години, пише vc.ru.

Вони повинні зробити це в спеціальній сумці, в якій одяг відправиться на хімчистку. Покупець повинен заздалегідь заплатити тільки за сумку.

За словами представника рітейлера, з клієнтів не візьмуть гроші за незначні пошкодження, наприклад, плями або дрібні розриви. Якщо ж костюм пошкоджений, то покупець заплатить за нього за повною ціною.

H&M заявила, що ця послуга – частина стратегії сталого розвитку – клієнти зможуть справити «сильне перше враження» на співбесідах, але при цьому зникне необхідність купувати костюми, які потім можуть не знадобитися.

У 2020 році група оголосила, що 64,5% її матеріалів для одягу отримані з перероблених або екологічно чистих джерел. H&M прагне зробити такими всі колекції до 2030 року.