ГЛАВА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА» ПРОВЕЛА РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ДЕРЖАВНИМ ПРОКУРОРОМ ОАЕ

29 марта 12:11NK

Одарченко обговорила з Альджефрі стан розвитку освітньої, податкової, економічної, інфраструктурної, міжнародної політик України та ОАЕ.

Голова політичної партії «Національна платформа», відома українська політтехнологиня, президент Інституту Демократії та Розвитку «РоlitA», Катерина Одарченко провела робочу онлайн-зустріч в режимі «ZOOM» з державним прокурором ОАЕ Абдуллою Альджефрі – відомим арабським юристом, співзасновником популярної еміратської системи електронного навчання «Najah Train», радником з оцінювання якості професійних навичок державних службовців. Саме за його наставництвом пройшло навчання більше 700 профільних спеціалістів. Катерина Одарченко обговорила з Абдуллою Альджефрі стан розвитку освітньої, податкової, економічної, інфраструктурної, міжнародної політик України та ОАЕ.

Було знайдено чимало точок дотику в зазначених сферах, що можуть дозволити співпрацювати, наприклад, в економічній сфері: експортування готових українських товарів (не первинної сировини!) в Обʾєднані Арабські Емірати.

Абдулла Альджефрі розповів про секрети швидкого становлення ОАЕ та її економіки, що є другою за потужністю на Близькому Сході. Саме глибока повага громадян до владної верхівки, створення стратегій розвитку (як короткострокових, так і довгострокових) та їх успішна реалізація, і, звичайно, дисципліна допомогли створити на місці пустелі справжнє «економічне диво» , переконаний пан Альджефрі.

Катерина Одарченко додала, що не менш важливим у проведенні державної політики є і національний брендинг:

«Пам'ять про історію, традиції та звичаї свого народу – це те, без чого жодна країна не зможа побудувати сильну державу».

Варто звернути увагу, що Абдулла Альджефрі, як представник освіти, зацікавлений у проведенні тематичних лекцій для українських студентів, державних управлінців, політиків, а також тематичних зустрічей. Безсумнівно, ця зустріч є початком успішної українсько-еміратської співпраці. Чекаємо на продовження!