Фінляндія ухвалила рішення про 11-й пакет військової допомоги Україні на EUR28,8 млн

24 декабря 12:51Интерфакс-Украина

Фінляндія поставить Україні 11-й пакет військової техніки вартістю EUR 28,8 млн, повідомляється в телеграм-каналі Міністерства оборони України в середу.

Крім того, Сили оборони Фінляндії продовжуватимуть брати участь у навчальній підтримці Збройних сил України у Великій Британії до кінця 2023 року.

"У серпні Фінляндія направила близько 20 інструкторів на навчальну операцію під керівництвом Велико Британії, метою якої є підготовка військовослужбовців ЗСУ. Велика Британія звернулася за підтримкою в свої країни-партнери для реалізації навчань", - йдеться в повідомленні.

За даними українського оборонного відомства, сукупна вартість всієї поставленої Фінляндією Україні військової техніки становить вже EUR189,2 млн.

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

-Україна». ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou