Експерти назвали продукти, на яких не можна заощаджувати

31 мая 11:44NK

Експерти склали перелік продуктів, на яких не можна економити під час походу в магазин. Вибираючи дешевші аналоги цих товарів, людина може розплатитися власним здоров’ям.

Для отримання білка слід відмовитися від заміни м’яса різними напівфабрикатами, наприклад, сосисками. Останні зазвичай містять багато добавок і мало корисних речовин. Якщо вартість яловичини або свинини занадто відбивається на бюджеті, можна робити вибір на користь курки та індички. Також експерти закликають відмовитися від дешевого молока, оскільки в такому продукті можуть бути присутніми рослинні жири. Крім того, в ньому неодноразово виявляли кишкову паличку.

Бюджетною не може бути і оливкова олія хорошої якості, оскільки заради отримання одного літра витрачають до 5 кг оливок. Якщо продукт дешевше, то швидше за все там присутні менш корисні рослинні олії. Сезонні фрукти і овочі теж важливо включати в раціон в “оригінальному” вигляді, особливо це стосується яблук, картоплі, моркви і т. д. Без серйозної шкоди для здоров’я можна відмовитися тільки від “заморських” частувань, включаючи ананаси і манго. Також економити не можна на сирі і солодощах.