Джапарова зустрілася з очільником ВООЗ — про що говорили

07 октября 12:25RSS feed nk.org.ua

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела зустріч з Генеральним директором Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедросом Гебреєсусом.

Про це йдеться у повідомленні МЗС.

6 жовтня під час зустрічі були обговорені пріоритети співпраці України з ВООЗ з наголосом на подоланні наслідків пандемії COVID-19, питанні доступу до вакцин в рамках ініціативи COVAX, реформуванні системи охорони здоров'я України, впровадження Національної стратегії безбар’єрності тощо.

Своєю чергою Тедрос Гебреєсус запевнив, що ВООЗ тісно співпрацює з партнерами в Україні та за кордоном для ефективної протидії пандемії COVID-19, а також зміцнення української системи охорони здоров'я. Глава ВООЗ привернув увагу до глобальної проблеми поширення дезінформації та неправдивої інформації у контексті імунізації населення світу проти COVID-19, а також нерівномірного розподілу вакцин між країнами.

Крім того, перша заступниця міністра висловила подяку очільнику ВООЗ за його активну участь у Київському саміті перших леді та джентльменів, а також міжнародному проєкті «Музична подяка лікарям» (концерт-подяка лікарям «Заради життя»).

Як повідомляв Укрінформ, 4 жовтня Джапарова обговорила подальший розвиток співпраці з Верховним комісаром ООН з прав людини Мішель Бачелет.

John Dou