Дотримуйтесь цих простих правил і ваше життя почне змінюватися

31 мая 05:44NK

Поради як зробити ранок добрим і бадьорим.

Щоб задати собі правильний і позитивний настрій на весь день, дотримуйтесь цих простих правил і хороший день вам забезпечений, інформує Ukr.Media.

Посміхніться

Прокинувшись вранці і підійшовши до дзеркала — посміхніться. Ви не повірите який чудовий ефект надає це на ваш загальний стан і настрій. Навіть якщо вам не зовсім радісно. Посмішка завжди розташовує до себе оточуючих, викликає довіру. І завжди пам'ятайте, що всі успішні люди завжди мають позитивний настрій.

Увімкніть музику

Ви отримаєте масу задоволення, починаючи свій день з приємної для вас музики. Гарний настрій і заряд позитивної енергії на весь день вам забезпечений. Вчені довели, що прослуховування музики підвищує загальну мотивацію і продуктивність. Не відмовляйте собі в такому задоволенні.

Випийте води

Після сну ваше тіло зневоднене, тому вкрай важливо насамперед випити склянку води. Дієтологи стверджують, що половину добової норми рідини правильно випивати саме в ранкові години. Це допоможе вашому організму очиститися від токсинів, зменшить відчуття голоду і запобіжить появі головних болів протягом дня.

Розтягніть своє тіло

Знадобитися чимало зусиль, щоб привчити себе робити зарядку щоранку, однак це подарує вам незабутню легкість в м'язах і кістках. Дослідження показують, що ранкова розтяжка не лише підвищує вашу гнучкість, але і помітно покращує кровообіг і особливо поставу. До того ж це прекрасний спосіб зменшити стрес, який накопичився протягом попереднього дня.

Медитація

Спробуйте замість звичної перевірки соціальних мереж або пошти з самого ранку, посидіти пару хвилин в тиші, зробити прості дихальні вправи і розслабитися. Так ви почнете свій день в стані спокою.

Медитація допомагає налаштуватися і ви станете більш сфокусованим і відчуєте помітний приплив сил. До того ж протягом дня ми виконуємо безліч великих і трудомістких справ — дозвольте собі цю маленьку розкіш, почати свій день зі спокою.

Складіть план на день

Багато хто знає, що успішні люди завжди пишуть собі план на день, тиждень і навіть місяць. Приділіть цьому трохи часу з ранку і ви набагато ефективніше і продуктивніше проведете свій день.

Скажіть собі "Дякую"

Підійдіть до дзеркала, посміхніться і скажіть собі дякую за все те, що ви маєте на цей момент, ви купуєте одне дуже важливе вміння — бути вдячним собі, за ті маленькі успіхи протягом робочого дня. Це допоможе вам бути більш стійким до маленьких неприємностей протягом робочого дня.

Спершу займіться найважчими справами

На перший погляд, може здатися, що доцільніше з ранку зробити багато дрібних справ, а складні завдання залишити на потім. Однак, подужавши найважчі завдання з ранку, всі інші ви вирішите ще швидше, якісніше і краще. До речі, це один з кращих способів боротьби з прокрастинацією для тих, хто весь час відкладає все на потім.

Наведіть порядок в будинку

Наше життя проходить в постійному поспіху. Ми часто забуваємо про невеликі справи з ранку. Будучи весь час в справах ми не прибираємо одяг, не миємо посуд, і не виносимо сміття. Все це в кінцевому підсумку перетворюється на звичайну лінь.

Просто уявіть як приємно повертатися після робочого дня в чисту, прибрану квартиру. Ви просто можете відпочити і розслабитися.