Дочірня компанія LTG Cargo Ukraine відновлює роботу в Україні

Компанія надаватиме експедиційні послуги в межах України та допомагатиме клієнтам організувати перевезення вантажів залізницею територією України, Польщі та Литви.

Дочірня компанія LTG Cargo Ukraine транспортної компанії LTG Cargo відновлює свою діяльність на території Україні. Це рішення було ухвалено з огляду на суттєве зростання потреби бізнес-клієнтів з України у транспортуванні зерна та інших товарів з країни. Про це повідомляється на сайті компанії.

Зазначається, що відновивши свою діяльність, компанія надаватиме експедиційні послуги в межах України та допомагатиме клієнтам організувати перевезення вантажів залізницею територією України, Польщі та Литви. Компанія продовжить звертати увагу на безпеку співробітників, тому діяльність здійснюватиметься дистанційно.

«Відновлюючи свою діяльність, ми зможемо сприяти більш ефективним логістичним рішенням і продовжувати допомагати клієнтам з України перевозити товари з країни – насамперед зерно, олію та кукурудзу. У цьому процесі ми продовжимо співпрацю з “Українськими залізницями” та разом будемо прагнути забезпечити максимально плавний перетин кордону між Україною та Литвою та перевантаження товарів на прикордонних станціях України», – заявив керівник LTG Cargo Ukraine Саулюс Стасюнас.

Також ми розповідали про те, що в Україні будуватимуть євроколію: Шмигаль повідомив подробиці.

John Dou