«Дочекалися прекрасної Росії майбутнього?» Білоруський пранкер розіграв учителів на окупованих РФ українських територіях

26 августа 17:06GreenPost

Білоруський учитель історії Владислав Бохан став відомим після проведення серій акцій у білоруських та російських школах. Нещодавно він провів черговий розіграш, надіславши листи до шкіл «ЛНР» та «ДНР». Про це розповідає «Дзеркало».

Владислав попросив вчителів взяти участь у конкурсі «День опричника». Каже, його надихнув однойменний твір російського письменника Володимира Сорокіна.

Пранкер відправив до шкіл окупованих територій лист із положенням про конкурс «День опричника». Конкурс, за його задумом, мав виявити досягнення у галузі патріотичного виховання. А до участі запрошувалися освітяни.

Фотозвіти він попросив відправити на свою пошту та зазначив, що конкурс перебуває на контролі у Міністерства освіти РФ.

Бохан зізнається, що на перші листи ніхто не відповів, але коли пранкер пригрозив, що треба буде писати пояснювальну, йому на пошту почали надходити фото.

«Дочекалися прекрасної Росії майбутнього? Цей день настав. Що робити далі вам, я не знаю. Відповідь доведеться шукати вам. Бо якщо слухати тих, хто знає краще, то вони стануть новими вождями, новими самодержцями з новою опричниною в новій формі. Невже не навчила вас того Смута Червона, Смута Біла та Смута Сіра? Шлях до демократії завжди пролягає в самих низах. Ну, а поки що, з Днем Опричника!» — підписав фото пранкер.

Однак кілька шкіл все ж таки написали пояснювальні. Одна — про те, що у школі відсутня військова підготовка, а друга — про те, що отримали листа після закінчення термінів реєстрації.

John Dou