Дії російських окупантів перед 8 і 9 травня нагадують, що зло один раз і назавжди перемогти не можна

Президент України Володимир Зеленський заявив, що дії російських окупантів перед 8 та 9 травня, Днем пам'яті жертв нацизму та Днем перемоги у Другій світовій війні нагадують, що зло один раз і назавжди перемогти не можна.

"Сьогодні загарбники завдали ракетного удару по Одесі. По місту, в якому майже кожна вулиця має щось пам'ятне, щось історичне. Але для російської армії і це не має ніякого значення. Їм би тільки вбивати та руйнувати. Одеса, Харківщина, Донбас – їм все одно. Лише ЗСУ і опір нашого народу можуть зупинити цю нелюдську навалу", - заявив Зеленський у традиційному відеозверненні в суботу.

За словами глави держави, "це – варварство, яке має ракети, але не має нічого з того, що робить людей людьми".

"Такі дії російських окупантів, і особливо напередодні Дня пам'яті всіх жертв Другої світової війни та Дня перемоги над нацизмом мають нагадати кожній державі та кожному народу, що неможливо один раз і назавжди перемогти зло", - сказав він.

Зеленський наголосив, що зло має властивість повертатися тоді, коли люди не поважають права інших людей, зневажають закон і руйнують культуру.

"Саме це сталося з російською державою. Саме тому ми всі зараз маємо захищатися. Захищати наших людей, наші міста й навіть наші музеї, які стають мішенями для російських ракетних ударів", - наголосив президент.

John Dou