CropX запускає інструмент моніторингу вилуговування азоту

Фермери можуть постійно відстежувати рух азоту та солей у ґрунті.

Компанія CropX Technologies оголосила про комерційний запуск нової можливості системи управління фермою. Новий інструмент безперервно відстежує рух азоту та солей у ґрунті.

Згідно з CropX, їхнє рішення простіше, вимагає менше часу і здатне забезпечити безперервний моніторинг подій вилуговування азоту, ніж традиційні методи лабораторних випробувань. Фермери тепер матимуть доступ до цього рішення через систему CropX.

Зменшити вплив вилуговування азоту на довкілля

Можливість моніторингу вилуговування азоту може допомогти фермерам відслідковувати та знижувати вплив вилуговування азоту на навколишнє середовище, одночасно підвищуючи продуктивність та здоров'я рослин та ґрунту.

Коли азот втрачається через вилуговування, ферми що неспроможні повною мірою усвідомити вплив своїх інвестицій у азот зростання рослин, що зумовлює зниження врожайності. Вилужування азоту також може мати негативний вплив на навколишнє середовище, якого фермери намагаються уникати. Завдяки безперервному відстеженню ферми можуть зрозуміти умови, що ведуть до подій вилуговування, та уникнути подібних випадків у майбутньому.

Датчики ґрунту

Технологія CropX поєднує дані про вологість ґрунту, температуру та електропровідність (EC) у режимі реального часу, отримані датчиками ґрунту, із запатентованими алгоритмами, створеними та протестованими в лабораторії командою штатних агрономів. Потім інформація подається на інформаційній панелі системи керування фермою CropX для зручного перегляду та складання звітів.

Відстежуючи події вилуговування протягом сезону, клієнти CropX створюють запис, який дозволяє їм активно демонструвати відповідальне управління азотом.

Реклама на сайті

Також читайте:

John Dou