Чому кишечник такий важливий

01 августа 15:47GreenPost

Якщо ви вважаєте, що кишечник займається тільки перетравленням їжі, ви дуже помиляєтеся. Його функції набагато важливіші.

Кишечник захищає організм від інфекційних захворювань. У його слизовій оболонці містяться біфідо- та лактобактерії, які знищують патогенні мікроорганізми та інфекції, пише "Країна Здоров`я"

Від стану кишечника безпосередньо залежить тривалість нашого життя. Якщо з кишечником все гаразд, він стоїть на варті і не дає шкідливим організмам проникати в кров.

Саме в кишечнику організм виробляє багато гормонів, зокрема серотонін і дофамін. А саме вони відповідають за наш настрій та задоволеність життям.

Механізм працює і у зворотний бік: коли у нас поганий настрій та багато стресу, це неминуче вдарить по здоров'ю кишечника.

Ігнорувати проблеми з кишечником і не чути сигнали, які він вам посилає, - загрожує серйозними наслідками у вигляді захворювань. Гастрит, алергія, дерматит, ожиріння - витоки всіх цих патологій беруть початок у кишечнику.

Вкрай мало людей сьогодні можуть похвалитися здоровим кишечником, але багато хто навіть не підозрює про це, не розуміючи, чому їх переслідують ті чи інші хвороби. Насправді починати лікування практично всіх патологій сучасного світу потрібно саме з обстеження та діагностики кишечника.

John Dou