ЧЕСНО: Героєм цієї ночі на Франківщині став нардеп Микола Тищенко. Він звинувачував кандидата Шевченка в сепаратизмі та вимагав встати перед ним на коліна

01 апреля 10:12uainfo.org

Про це повідомляє Рух ЧЕСНО, інформує UAINFO.org.

Те, що він робив вночі на засіданні виборчої комісії, заслуговує окремої уваги журналістів і суспільства.

Спершу, нардеп не знав, де опинився - Прикарпаття плутав із Закарпаттям. Таке буває, коли в партії невдало обирають лідера десантної групи.

Політик вирішив, що він має право: вимагати журналістські посвідчення, вилучати їх, перевіряти на справжність, вимагати паспорти, проводити обшук людей з метою пошуку зброї. WHAT??? Може #СлугиНароду прийняли новий закон, який розширив повноваження народних депутатів? Ні? Тоді, де реакція правоохоронних органів і партії?

Тищенко кричав, що він - народний депутат. Звинувачував Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і встати перед ним на коліна До речі, Шевченка вирішили вилучити з дільниці, хоча він не реагував на провокації Тищенка, які ймовірно, були розраховані на те, щоб вивести кандидата з себе і його таки вилучили. Безпідставне рішення ОВК про вилучення Шевченка даємо у 1-му коментарі. На відміну від Тищенка, Шевченко - суб'єкт виборчого процесу і має право перебувати на ОВК і контролювати процес підрахунку голосів.

Всі докази того, що відбувалося, - у постах наших спостерігачів на сторінці ЧЕСНО. Ми 5 діб стежимо на ситуацією на Франківщині, щоб ви знали, що відбувається насправді.

Ми обов'язково оновимо профіль політика у нашій базі Polithub, щоб виборці дізналися більше про Тищенка.