Червона ікра може зашкодити організму

31 декабря 18:55NK

Популярний новорічний продукт здатний завдати шкоди ниркам, печінці та нервовій системі.

Всім відомо, що не так багато продуктів можуть перевершити червону ікру по корисності: вона містить легкий для засвоєння білок, жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітаміни, йод, фосфор і кальцій переает Хроніка.інфо з посиланням на Апостроф .

Однак делікатес, як правило, містить не менше 10% солі, що призводить до гіпертонії, загального зниження імунітету, навантажує суглоби, серцево-судинну систему і шлунково-кишкового тракту, повідомляє news.ru. З точки зору змісту солі, безпечним буде вживання не більше двох столових ложок червоної ікри в два рази в тиждень, за умови відмови від іншої солоної їжі в ці дні.

Головна небезпека полягає в тому, що баночки з делікатесом часто зберігають у невідповідних умовах. Вживання такої ікри завдає шкоди травної, що виводить і нервової систем. Щоб цього уникнути, перед покупкою необхідно переконатися, що умови зберігання хоча б зараз відповідають рекомендованим. Ретельно огляньте товар, перевірте термін придатності. Віддайте перевагу скляним або пластмасовим баночках, крізь стінки яких можна побачити саму ікру і переконатися, що вона виглядає свіжою.