"Чекала від нього слів підтримки". Ірина Білик розповіла, як її колишній чоловік із Росії відреагував на війну в Україні

08 мая 03:48uainfo.org

Співачка Ірина Білик, у будинку якої місяць жили російські окупанти, в ефірі програми Ранок з Україною розповіла, де зараз знаходиться її колишній чоловік, російський режисер Аслан Ахмадов.

Разом з Ахмадовим Білик виховує сина Табріза. Влітку 2021 року вони розлучилися. Артистка зізналася, чи підтримує зв’язок з колишнім чоловіком після початку повномасштабної війни в Україні, пише НВ, інформує UAINFO.org.

"Ми спілкувалися і до війни. Майже щодня спілкуємось. Я чекала від нього слів підтримки, але він був теж шокований. Він тільки писав одне: "Боже, коли це закінчиться? Це неможливо". Він почав в інтернеті розповідати, що відбувається в Україні, як я, його син поїхали з дому, що нам нема де жити. Але потім, як я зрозуміла, йому зателефонували друзі й сказали, що це небезпечно, що декого вже посадили. Він поїхав у Баку. Там мешкає наша бабуся, дідусь. Нині він в Азербайджані. І я дуже рада, що він має паспорт Азербайджану", — розповіла Білик (на відео з 01:00:26).

Нагадаємо, Табріз Ахмадов народився у грудні 2015 року. Його народила сурогатна мати. В одному з інтерв'ю Білик розповіла, що не змогла самостійно народити дитину, бо був ризик розвитку хвороби Жанна Фріске.

John Dou