Букінгемський палац уперше повністю відкриє свої сади для громадськості

09 апреля 07:12NK

Благодійна організація Royal Collection Trust (RCT), яка опікується збереженням скарбів британської монархії, заявила, що відвідувачі зможуть цьогоріч уперше без присутності гіда побувати у садах навколо Букінгемського палацу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

За даними RCT, традиційне відкриття державних залів у палаці цього літа вже другий рік поспіль буде скасовано через пандемію коронавірусу.

Натомість відвідувачі зможуть вперше без гіда насолодитися королівськими садами загальною площею 39 акрів навколо Букінгемського палацу з липня до вересня цього року.

Відвідувачам також буде дозволено зібратися на пікнік на траві у самих садах. Проте їм заборонятиметься готувати барбекю, грати з м’ячем та вживати спиртне.

Зазначається, що поточний дизайн садів навколо Букінгемського палацу не змінювався з 1820 року, коли Георг IV ще був британським королем.

Вартість одного квитка для дорослого становить 16,5 фунтів стерлінгів, а для дітей – 9 фунтів. Через неабиякий ажіотаж навколо майбутньої події RCT була змушена запровадити електронну чергу для купівлі квитків.