Браконьєри вбили оленя в заказнику на Київщині, екологи говорять про дивні речі з відповідальністю

18 ноября 12:38GreenPost

Браконьєри вбили оленя в заказнику в Бориспільському районі біля с Проців. Але поліція нібито вмикає «задню», говорять у КЕКЦ.

На території орнітологічного заказнику місцевого значення "Урочище Вязове"( був створений за ініціативою КЕКЦ в 1990 роках. ) нещодавно був випадок браконьєрства. Нелюди вбили молодого самця плямистого оленя. Спільно єгерська служба мисливського господарства ТОВ ,,Процівське" та державна лісова охорона почули 5 пострілів,через деякий час з лісу виїхав легковий автомобіль.

Після тривалого переслідування затримали браконьєрів по гарячих слідах с.Ревне. У багажнику автомобіля знаходилося м'ясо оленя, у салоні авто - дві одиниці зброї, 2 тепловізори, патрони, ножі.

Місцева поліція порушили кримінальну справу за фактом незаконного полювання. Нанесена шкода природі становить 30 тис. грн. Відкрито крімінальне впровадження.

Але потім, згідно інсайдерської інформації, почало відбуваться щось незрозуміле, пишуть екологи. Бориспільський райвідділ поліції повернув браконьєрам автомобіль, а підручні засоби, такі як тепловізор, взагалі не фігурують в матеріалах справи, хоча на момент затримання все було!

John Dou