Бюджетні авіаперельоти зростуть у ціні

04 января 10:43NK

Авіакомпанії підвищуватимуть вартість квитків. Це призведе до того, що про бюджетні перельоти мандрівникам доведеться забути.

«Твердження про те, що ера недорогих подорожей добігла кінця, звучать дедалі частіше і виходять із різних джерел. Причина цього — пандемія COVID-19», — повідомляє Schengenvisainfo.com.

За словами гендиректора відомого лоукостера Ryanair Майкла О’Лірі, ймовірне підвищення тарифів стане результатом поєднання кількох факторів. Зокрема:

  • зростання попиту на подорожі влітку 2022 після відкриття кордонів;
  • скорочення пропускної спроможності авіакомпаній.

Закінчення «ери бюджетних перельотів» прогнозують також і в американському інвестиційному банку JP Morgan. Водночас там наголошують: уже зараз пошук дешевих авіаквитків є скрутним заняттям. «За тарифами зі знижкою вже тепер потрібно полювати», — розповів аналітик Джеймі Бейкер.

Крім того, наголошується, що зниження вартості авіаперельотів, яке спостерігалося в 2020 році, стало наслідком спроби авіакомпаній відновити подорожі, які припинилися через закриття кордонів через пандемію ковіду. «Компанії активно продавали дешеві місця, тому що більшість людей не могли літати», — зазначають експерти.

John Dou