Біткоїн за цей місяць відчув найсильніше падіння з листопада 2018 року

31 мая 15:29NK

Влади різних країн все частіше говорять про необхідність регулювання криптовалютного ринку, а в Китаї та Ірані вже приступили до активних дій, спрямованих на обмеження видобутку і використання цифрових активів. На тлі цього вартість найбільших криптовалют останнім часом поступово знижується, а в цьому місяці така тенденція може привести до найбільшого падіння з листопада 2018 року.

Дані платформи Coingecko кажуть, що станом на четвер найбільші криптовалюти втратили в ціні більше 7% за добу. Вартість одного біткоїна на момент написання новини становила $36,2 тис., а за один Ethereum давали $2510. Біткоїн досяг рекордного максимуму в квітні цього року, але з тих пір криптовалюта втратила в ціні понад 40%. За травень курс біткоїна впав на 34%. Останній раз подібне зниження протягом місяця було зафіксовано в листопаді 2018 року, коли біткоїн втратив 37%. Що стосується «ефіру», то друга за популярністю криптовалюта світу досягла рекордного максимуму на початку цього місяця, але за останні тижні її курс також знизився 37,5%. Тенденція до зниження курсу торкнулася і менш популярних криптовалют.

Зниження на криптовалютному ринку обумовлено заявами урядів і регулюючих органів різних країн, які все частіше говорять про необхідність введення жорстких обмежень і правил для регулювання цього сегмента. Не так давно в Ірані на кілька місяців заборонили майнінг криптовалют через побоювання з приводу того, що майнери можуть стати причиною нестачі електроенергії в країні. Обмеження на майнінг криптовалют і проведення операцій з використанням цифрових активів на цьому тижні ввели в Китаї. Американський регулятор оголосив про готовність припиняти незаконну діяльність на ринку цифрових активів.

Поточні неприємності не означають, що криптовалютний ринок не зможе відновитися в майбутньому. Джерело зазначає, що, незважаючи на високу волатильність біткоїна, багато інвесторів ставляться байдуже до падіння курсу і називають це можливістю «купити на спаді».