Байден продовжить обмеження на в'їзд до США з Європи, які Трамп скасував

19 января 11:34NK

Дональд Трамп підписав указ про скасування обмежень щодо в'їзду жителів країн Європи і Бразилії. У Байдена вже заявили, що ці обмеження залишаться в силі через нові мутації та збільшення заражень корнавірусом.

Чинний президент США Дональд Трамп у понеділок, 18 січня, підписав указ про скасування обмежень на в'їзд жителів країн Шенгенської зони, Ірландії, Великобританії та Бразилії. Цей указ має набути чинності 26 січня. З того ж дня має почати діяти нова вимога для в'їзду до США - обов'язковий негативний тест для всіх мандрівників.

Однак невдовзі після оголошення цього рішення речниця обраного президента Джо Байдена Джен Псакі заявила, що його адміністрація "не має наміру скасовувати" обмеження на міжнародні поїздки.

"З посиленням пандемії, з більш заразними варіантами коронавірусу, які з'являються у світі, зараз не час скасовувати обмеження щодо міжнародних поїздок", - написала Псакі у соцмережі Twitter.

Вона додала, що згідно з рекомендаціями медичних експертів команди Байдена, його адміністрація не має наміру скасовувати ці обмеження 26 січня. "Насправді ми плануємо посилити заходи у галузі охорони здоров'я щодо міжнародних поїздок, щоб ще більше стримати поширення COVID-19", - уточнила Джен Псакі.

У березні 2020 року США заборонили в'їзд для більшості жителів європейських країн, а в травні - для мандрівників з Бразилії.

США перебувають на першому місці у світі за кількістю зафіксованих випадків інфікування коронавірусом (більше 24 мільйонів) та смертельних випадків (понад 398,9 тисячі).

Інавгурація обраного президента Джо Байдена відбудеться 20 січня. Він стане 46-м президентом США.