Ant Group планує виділити фінансові підрозділи в окремий холдинг, щоб врятувати їх від регуляторів Китаю

31 декабря 08:46NK

Ant Group планує створити холдинг, під управління якого перейдуть всі підрозділи, яким потрібна ліцензія на здійснення фінансової діяльності, повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з планами компанії.

Компанія збирається включити в холдинг сервіси з управління активами, споживче кредитування, страхування і сервіс онлайн-кредитів MyBank. Зараз Ant Group очікує схвалення з боку регуляторів.

Холдингова компанія потрапить під банківське регулювання, що може завдати шкоди зростанню найбільш прибуткових підрозділів Ant Group. Але компанія зможе продовжити роботу на ринку фінансових послуг і заспокоїти стурбованих інвесторів, пише видання.

На думку аналітика UOB-Kay Hian Ван Чжен, Китай намагається стимулювати внутрішній попит за допомогою з споживчого кредитування і йому потрібні для цього такі платформи, як Ant.

28 грудня Народний банк Китаю закликав Ant Group «повернутися до коріння» і зосередитися тільки на розвитку платіжного сервісу. Регулятор натякнув компанії на необхідності реорганізації бізнесу і на згортання фінансових сервісів Ant Group, які на даний момент є найбільш перспективними в розвитку.