Адвокатам запропонували стажування у Лондоні: які умови

Молоді адвокати можуть пройти оплачування стажування у Лондоні. Про таку можливість оголосила провідна лондонська палата адвокатів Church Court Chambers, повідомляє НААУ.

Зокрема, Програма стажування розпочнеться найближчим часом і триватиме 6 тижнів. Подати заявку на цю програму можна до 9 червня до НААУ на пошту [email protected] Знання англійської мови є обов’язковою вимогою.

НААУ здійснюватиме розгляд заявок та направить заявки трьох найкращих кандидатур до Church Court Chambers, яка прийматиме остаточне рішення щодо кандидатури майбутнього стажиста. Дві інші кандидатури будуть першими в черзі під час майбутніх програм стажування, організованих Church Court Chambers.

Програма передбачає шеститижневе оплачуване міні-стажування (250 GBP/тиждень) у Лондоні, яке включає роботу з адвокатами-баррістерами у Палаті, ведення записів під час судових засідань, надання допомоги під час пошуку необхідної інформації.

Church Court Chambers розглядатиме для участі у стажуванні кандидатури, рекомендовані НААУ. Кандидати мають відповідати таким вимогам:

- членство в НААУ;

- досвід здійснення адвокатської діяльності від 1 до 7 років;

- знання англійської мови;

- не підлягати призову на військову службу.

Для участі у відборі на програму стажування необхідно направити: резюме англійською мовою, супровідний лист англійською мовою, фотографію, копію паспорта і витяг з ЄРАУ, датований 2022 роком.

Можливість забезпечення стажиста житлом ще знаходиться на етапі обговорення. Інформація про це буде надана пізніше.

Church Court Chambers - це провідна лондонська палата адвокатів, яка відома своєю професійною репутацією. До членів Палати належать 7 королівських радників та 48 молодших юристів, які мають значний досвід ведення гучних та складних судових справ.

John Dou