2023 - рік якої тварини за східним календарем: в чому зустрічати і що готувати

22 октября 15:40GreenPost

Згідно з китайським гороскопом, 2023 рік пройде під заступництвом Чорного Водяного Кролика. Як заслужити його прихильність ти що потрібно, щоб залучити удачу в наступному році, розібрався Главред.

2023 - рік Кролика

"Правління" Синього Водяного Тигра за східним календарем підійде до кінця 22 січня. Рішучий, верткий Кролик візьме кермо в свої руки і допоможе виправити нам помилки минулого року. Рік Чорного Водяного Кролика буде наповнений непередбачуваними подіями і поворотами. Підлаштуватися під несподівано мінливий ритм буде складно через дисонанс, який провокує стихія Води.

Динамічний, сміливий і цілеспрямований звір буде протегувати тим, хто не звик плисти за течією, пристосовуючись до обставин, що склалися. Оцінить "господар" 2023 року чесність, щирість і легкий характер. Ці риси характеру, поряд з гнучкістю і проникливістю, допоможуть залучити удачу і заручитися підтримкою Кролика у всіх починаннях.

Рік Кролика за східним гороскопом – коли почнеться

Китайський Новий рік починається з 22 січня 2023 року. Чорний Водяний Кролик пануватиме до 9 лютого 2024 року. На "посту" його змінить Зелений Дерев'яний Дракон. Примітно, що для китайців настане не 2023 рік, а 4721.

2023 рік – у чому зустрічати

Вибираючи вбрання в новорічну ніч, варто враховувати, що маленький швидкий кролик воліє комфорт і свободу. Наряд не повинен обмежувати рухи і бути максимально зручним. Перевагу м'яким тканинам, які приємні на дотик – кашемір, велюр, бархат. Покровителю 2023 року припадуть до душі пухнасті аксесуари – боа, пелерини і горжетки. Однак не варто вибирати лисяче хутро. В кольорах новорічного вбрання можна проявити фантазію, уникаючи толко кислотного жовтого і лимонних відтінків.

John Dou