В Україні змінять організацію руху транспорту на кордоні з Польщею

У пунктах пропуску на українсько-польській ділянці кордону, як і раніше, спостерігаються величезні черги в обох напрямках з легкових автомобілів та вантажівок. Щоб скоротити час простою у чергах, з 1 вересня буде змінено організацію руху транспорту.Як повідомили у Державній митній службі України, це пілотний проект, і він діятиме до 30 листопада цього року. У рамках інновації буде перерозподілено транспортні потоки. Найменші за пропускною спроможністю пункти обслуговуватимуть лише легкові автомобілі (до 7,5 тонн), а великі - вантажні.

Поділ буде зроблено наступним чином Легкові машини:«Рава-Руська - Хребенне»; «Краківець - Корчова»; «Шегині - Медика»; «Ягодин - Дорогуск». Вантажівки:«Устилуг-Зосін»; «Грушів-Будомеж»; «Смільниця-Кросценко»; «Угринів-Долгобичув».

«Основними причинами виникнення черг є: вимушене перенаправлення експортних потоків та імпорту паливно-мастильних матеріалів з морських портів, гостра необхідність ввезення в країну гуманітарної групи товарів та міграційні процеси в умовах воєнного стану», - йдеться у повідомленні.

John Dou