Уряд виділив понад 243 млн грн на відшкодування комунальних витрат громадам, які безоплатно розміщують переселенців

Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду державного бюджету майже 243,5 млн грн на компенсацію комунальних витрат тим громадам, які прихистили переселенців у будівлях комунальної та державної форми власності. Відповідне розпорядження прийняв Уряд під час чергового засідання 17 червня, передає Урядовий портал.

«Прийняте рішення – це послідовна політика Уряду про підтримку тергромад та кожного громадянина у такий складний час. Заклади, які надали прихисток тимчасово переміщеним особам, отримають відшкодування за комунальні послуги, які спожиті у березні. Наразі таких закладів понад 6,6 тисячі, і з 24 лютого вони розмістили майже 1,5 млн осіб. І це є надважливим – турбота про наших українців. Відповідні компенсації будуть здійснюватись й надалі», — зауважив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Зазначається, проект акта розроблено на основі узагальненої Мінрегіоном інформації, отриманої від обласних військових адміністрацій, центральних органів виконавчої влади про кошти, які сплатили заклади, що перебувають на їх балансі, та в яких на безоплатній основі розміщені тимчасово переміщені особи.

Раніше ми писали, що Кабмін виділив Києву 200 мільйонів на відбудову інфраструктури.

Додамо, Кабмін у квітні виділив перші 200 мільйонів гривень для підтримки працевлаштування переселенців.

John Dou