У США розвідники та військові оприлюднять усю правду про контакти людей з прибульцями

31 декабря 09:55NK

Федеральні агенції США повинні опублікувати звіт про НЛО у найближчі пів року. І це станеться завдяки положенням, включеним у закон про виділення 2,3 трильйона доларів на заходи стимуляції й витрати уряду, який президент Дональд Трамп підписав у неділю. Повідомляє Newsweek.

У звіті Комітету з питань розвідки, прикріпленому до закону "Про дозвіл на розвідку у 2021 році", вказано, що директор Національної розвідки США, міністр оборони країни та голови відповідних відомств повинні подати звіт комітетам Конгресу з питань розвідки й військової служби. Цей документ повинен стосуватися "невстановлених повітряних феноменів, включно з об'єктами, за якими велося спостереження і які не були ідентифіковані". При цьому, Пентагон, розвідка й інші відомства повинні подати звіт впродовж 180 днів після схвалення закону.

Голова комітету сенатор Марко Рубіо також попросив, що звіт включав детальні аналізи даних ФБР, зібраних під час розслідування "вторгнень нерозпізнаних повітряних феноменів" у заборонені зони повітряного простору США. А також щоб він містив розвідувальні дані, зібрані Службою морської розвідки США. Крім того, військових попросили скласти аналіз потенційних загроз від НЛО для національної безпеки країни, а також оцінити, чи можуть нерозпізнані об'єкти будити пов'язані з "іноземними ворогами".

Запит про звіт щодо НЛО з'явився після того, як Пентагон опублікував три раніше засекречені відео контактів з такими об'єктами. Їх зняли пілоти ВМС США у 2004 і 2015 роках.