У Львові корпус школи збудують за допомогою будівельного 3D принтера

04 августа 18:46Интерфакс-Украина

Навчальний корпус для першокласників у школі №23 у Львові збудують за допомогою будівельного 3D принтера за кошти французького благодійного фонду, повідомив сьогодні на брифінгу перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

"Завдяки фонду TEAM4UA ми можемо наступного тижня розпочати реалізацію цього проєкту і вже наступного навчального року у нашому місті з'явиться сучасна початкова школа", – сказав Москаленко.

Водно час, засновник фонду Жан-Крістоф Боніс повідомив, що львівський проєкт стане пілотним для фонду в Україні, а в подальших планах – будівництво нових шкіл та інших споруд.

Згідно з проєктом, планують звести одноповерхову будівлю з класними кімнатами, учительською, санвузлами та холом. Монолітні стіни з бетону мають відповідати новим стандартам безпеки.

Школу №23 обрали у зв'язку з тим, що вона потребує розширення. Згідно з проєктом, вона розрахована на 700 учнів, а зараз їх уже тисяча.

Теги: #школа #будівництво #принтер

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou