У Лондоні відкриють меморіальну дошку принцеси Діани за її благодійну діяльність

02 апреля 16:57NK

До 60-річчя принцеси Діани лондонці вирішили нагородити її Блакитною дошкою англійської спадщини на знак визнання її благодійної діяльності.

Програма "Англійська спадщина" оголосила шістьох жінок, яких цього року вирішено відзначити меморіальними табличками, серед яких дизайнерка Джин Мюїр, активістка кампанії проти рабства Еллен Крафт, вчена Кетлін Лонсдейл, адвокатка Хелена Нормантон і реформаторка Керолайн Нортон.

Кандидатуру принцеси виснула Лондонська асамблея, яка провела опитування серед мешканців британської столиці, щоб з'ясувати, які жінки, на їхню думку, найбільше заслуговують меморіальної дошки. Згідно з опитуванням принцеса Уельська стала фаворитом, передає The Guardian.

Як повідомили у "Англійській спадщині", дошка принцеси Діани буде розміщена на будинку, пов'язаному з її життям до заміжжя з принцом Чарльзом. Однак, точної адреси наразі не називають.

"Діана, безперечно, значуща фігура кінця 20 століття. Вона справила величезний вплив і була дуже популярна", — зазначили в організації.

Діана допомагала дестигматизувати такі захворювання, як ВІЛ, проказа, депресія, а також розповідала про такі проблеми, як протипіхотні міни або проблеми бездомних. Принцесі мало виповнитися 60 років 1 липня 2021 року.