Ці фрази допоможуть вам швидше просуватися кар'єрними сходами

31 октября 14:55RSS feed nk.org.ua

Щоб отримати підвищення на роботі, треба навчитися ще й застосовувати певні фрази.

Звичайно, лише слова не допоможуть просунутися кар'єрними сходами, потрібно наполегливо працювати. Але не привертаючи до себе ніякої уваги, ви ризикуєте бути непоміченою і довго чекатимете на своє підвищення. Ми підготували добірку фраз, які допоможуть поліпшити ситуацію на роботі, інформує Ukr.Media.

"Я зроблю усе, що в змозі"

Коли у вашій компанії сталася форс-мажорна ситуація, і ви знаєте хоч якийсь вихід із ситуації. Не відсиджуйтеся і не чекайте, коли до вас особисто звернеться керівництво. Проявіть ініціативу і скажіть, що ви спробуєте зробити усе, що можете. Не настільки важливим буде результат, скільки власне зацікавленість співробітника.

"Я гідна більшого"

Необов'язково цю фразу вимовляти саме так, але задум має бути саме таким. Нам хочеться більшого, але ми нічого для цього не робимо. Якщо ви дійсно виконуєте свою роботу на усі 100 % і вважаєте, що гідні підвищення, — не соромтеся сказати про це керівнику. Почніть себе цінувати, тоді й на роботі на вас подивляться іншими очима.

"Уся відповідальність на мені"

Керівники полюбляють чути ці слова. Якщо ви можете вимовити цю фразу, то ви гарний фахівець, на вас можна покластися. Якщо ви давно хотіли стати керівником відділу або просто хоча б піднятися на щабель вище, то настав час проявити себе: запропонуйте новий проєкт або ідеї, які візьмете під свою відповідальність.

"Зробили більше, ніж хотіли"

Ви гарно виконуєте довірені завдання, але для того, щоб керівник дав вам високу оцінку, потрібно зробити навіть більше, ніж від вас очікували. А коли ви будете робити звіт, обов'язково уточніть, що робота вийшла кращою і ви виконали більший обсяг.

"Це моя помилка"

Ніколи не бійтеся визнавати власні помилки. У очах керівника це лише підкреслить ваші професійні якості. Кожен може помилитися, але ви не боїтеся у цьому зізнатися. Щойно ви зрозуміли, що припустилися помилки, не чекайте, коли вам вкажуть на це. І у жодному разі не звинувачуйте інших.

"Мене це цікавить"

Говоріть захоплено про свої обов'язки. Якщо вам запропонували виконати будь-яке доручення, неодмінно на нього погоджуйтеся і повідомте, що ви зацікавлені у цьому. Керівництво завжди шукає співробітника, який буде любити свою роботу і з цікавістю підходити до наданих завдань.

John Dou