На Львівщині відкрили 161 кримінальне провадження за підроблення документів "ухилянтами" від мобілізації

161 кримінальне провадження відкрили співробітники поліції у Львівській області з початку російського вторгнення за фактами підроблення документів, що дають право виїзду за кордон громадянами України призовного віку.

"З початку війни дізнавачі та слідчі поліції Львівської області відкрили 161 кримінальне провадження за ознаками статті 358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, а також використання підроблених документів, печаток та штампів", - повідомляє відділ комунікації Головного управління Національної поліції Львівщини.

У 49 випадках слідство вже завершено і матеріали передані до судів для розгляду по суті.

Як приклад у повідомленні зазначають випадок із 37-річним мешканцем Донецької області, який підробив свідоцтва про народження дітей для того, щоб отримати право виїзду за межі України та звільнення від мобілізації. Чоловік пред'явив ці документи у пункті пропуску "Краківець" на кордоні з Польщею, але співробітники Держприкордонслужби розпізнали підробку та передали матеріали до поліції.

Співробітники Яворівського районного відділу поліції висунули порушнику підозру у підробленні документів та використанні фальшивих документів. Відповідно до положень Кримінального кодексу, максимальне покарання для порушника - обмеження волі терміном до двох років.

John Dou