Харківський метрополітен збільшив інтервали між потягами для економії електроенергії

20 октября 07:02Интерфакс-Украина

Для зменшення навантаження на енергетичну систему України тимчасово змінено інтервали руху потягів лініями метрополітену в Харкові.

"На цей час на лініях Харківського метрополітену будуть встановлені наступні інтервали: Холодногірсько-заводська лінія – 11 хвилин; Салтівська лінія – 13 хвилин; Олексіївська лінія – 13 хвилин", - повідомляє пресслужба КП "Харківський метрополітен".

Теги: #транспорт #харків #метрополітен

© 1992-2022, Інтерфакс-Україна. Всі права захищені Вся інформація, розміщена на цьому веб-сайті, призначена тільки для персонального використання і не підлягає подальшому відтворенню і/або поширенню в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом "Інтерфакс-Україна". Пресрелізи розміщуються на комерційних умовах. Агентство "Інтерфакс-Україна" не несе відповідальності за їх зміст.

Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Авторське право поширюється на всі матеріали «Інтерфакс-Україна».

John Dou