Єгипетське місто Дамієтта отримало нагороду ЮНЕСКО Learning City Award 2021

28 октября 13:31RSS feed nk.org.ua

Єгипетське місто Дамієтта отримало нагороду ЮНЕСКО Learning City Award 2021 у числі 10 міст світу, які отримали цю нагороду за визначні досягнення в галузі навчання протягом усього життя.

На церемонії, що відбулася в середу в кулуарах першого дня п’ятої Міжнародної конференції з міст, що навчаються в Йонсу, Республіка Корея.

Серед нагороджених міст – навчальні міста ЮНЕСКО Дамієтта (Єгипет), Аль-Вакра (Катар), Белфаст (Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії), Клермон-Ферран (Франція), Дублін (Ірландія), Хуехотцинго (Мексика), промислове місто Джу Саудівська Аравія), Осан (Республіка Корея), Шанхай (Китайська Народна Республіка) та Віндем (Австралія). Вони були обрані Інститутом ЮНЕСКО з навчання протягом усього життя (UIL) за рекомендацією незалежного журі, що складається з міжнародних експертів.

“Застосовуючи навчання протягом усього життя, Дамієтта прагне сприяти сталому розвитку, розвитку базових навичок серед дорослих та покращенню загального стану здоров’я понад 330 000 осіб”, – йдеться у заяві ЮНЕСКО.

Губернатор Дамієтти висловила радість з приводу отримання Дамієттою цієї нагороди, яка була присуджена за рекомендацією незалежного журі, що складається з міжнародних експертів.

Вона зазначила, що Дамієтта зробила конкретні кроки для просування цілей сталого розвитку, розвитку базових навичок, покращення здоров’я населення, а також підтримки різноманітних файлів та питань.

Авад також зазначила, що Дамієтта працює над підвищенням ролі жінок у сфері підприємництва, що було досягнуто завдяки місту, дружньому до жінок.

Губернатор розповів про проект міста щодо розвитку навичок жінок та навчання їх різним ремеслам. У рамках проекту жінки також навчаються техніко-економічного обґрунтування проектів, щоб стати підприємцями.

John Dou