Яких помилок не варто допускати самотнім жінкам

14 июля 11:48NK

Ніколи не пізно все виправити.

Мільйони жінок по всьому світу мріють знайти чоловіка мрії і не бути самотніми. Вони часом навіть не здогадуються про те, що їх такими роблять непомітні помилки, які здаються нормою. Саме про них розповіли експерти в області психології, інформує Ukr.Media.

Надмірна ініціативність

Якщо чоловік покликав вас на побачення, ви намагаєтеся якомога наочніше показати йому, що ви тут не в іграшки грати зібралися. Ви відразу переходите від розмов про кіно, музику і роботу до розмов про спільне життя і майбутнє. Ви занадто ініціативні і зациклені на бажанні володіти чоловіком, тому самі телефонуєте йому після першого побачення і запрошуєте його на друге. Багато з таких жінок і зовсім відразу говорять чоловікові, що не згодні ні на що, крім весілля. Це неминуче призводить до фіаско.

Нетерплячість

Найуспішніші у коханні жінки нікуди не поспішають. Вони просто пливуть за течією, зрідка направляючи човен любові за вірним курсом. Не потрібно вихоплювати у чоловіка весла зі словами: "ти посидь, а я сама все зроблю". Чоловіки-мисливці, тому їм потрібно знати, що це вони займають провідну роль у відносинах, а не їх дама.

Незалежність

Чоловіки мріють бути для жінки центром всесвіту. Якщо ви незалежні у фінансовому плані — це добре, але не потрібно постійно самій за себе платити в таксі і ресторанах. Справжнім чоловікам подобається доглядати за своїми супутницями. Якщо ви займаєте високу посаду і є начальницею на роботі, не потрібно грати цю роль і у звичайному житті.

Невпевненість

Це помилка, протилежна попередній. Є жінки, які замість надлишку впевненості володіють її недоліком, що теж не подобається чоловікам. Недолік впевненості дуже негативно позначається на привабливості.

Акторська гра

Є представниці прекрасної статі, які люблять прикидатися тими, ким мріють їх бачити чоловіки. Навіть якщо така жінка вгадала з вибором ідеальної ролі, рано чи пізно її справжнє «я» проявиться. В такому разі чоловік зрозуміє, що спілкувався і зустрічався не з тією, з ким думав. Нормальний і зрілий чоловік відразу в таких випадках йде і не повертається.

John Dou