Чиновниця Пенсійного фонду змушувала підлеглих ділитися зарплатою

17 января 22:15uainfo.org

До незаконної схеми вона залучила ще чотирьох осіб, а сама схема діяла з 2019 року.

Злочинна організація привласнювала кошти працівників Головного управління ПФУ на Хмельниччині та його територіальних підрозділів, які були передбачені на оплату праці. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у Хмельницькій області, інформує UAINFO.org.

Силовикам вдалося встановити, що начальниця ГУ ПФУ розробила план для отримання неправомірної вигоди від підлеглих працівників. Схема злочинного збагачення наступна: вона отримувала частину заробітної плати деяких підлеглих (виплати за інтенсивність праці), користуючись тим, що вони перебувають у службовій залежності від неї.

Для реалізації цього плану вона залучила до незаконної схеми ще чотирьох осіб, а сама схема діяла з 2019 року. Внаслідок протиправних дій лише впродовж двох місяців керівництво ГУ ПФУ заволоділо грошима у розмірі 211 тисяч гривень.

Під час обшуку силовики виявили та вилучили неправомірно отримані кошти в розмірі 104 600 гривень. Загалом з кабінетів посадовців з ГУ ПФУ у Хмельницькій області вилучено грошові кошти у різній валюті на суму понад мільйон гривень.