Booking повертає 110 мільйонів доларів держдопомоги, отриманої через пандемію

05 июня 16:57NK

Нідерланди розкритикували, що одночасно з отриманням держдопомоги компанія заплатила своїм керівникам десятки мільйонів доларів винагороди. У Booking пояснили, що це звична практика у галузі подорожей.

Міжнародна компанія з бронювання готельних номерів Booking поверне державну допомогу у розмірі 110 мільйонів доларів, яку вона отримала через пандемію COVID-19. На такий крок Booking пішла через критику розмірів винагороди, виплаченої керівництву компанії, повідомляє Reuters.

Зокрема, у Нідерландах розкритикували те, що генеральний директор Booking Глен Фогель минулого року отримав 7,1 мільйона доларів, а фінансовий директор Девід Гулден - 24 мільйони доларів. Тож Booking з заявлених 110 мільйонів поверне 78 мільйонів доларів Нідерландам, де знаходиться найбільша філія компанії.

Водночас Booking заявила, що такі розміри винагороди для топменеджерів є поширеними в галузі подорожей та значною мірою пов'язані з майбутнім розвитком бізнесу. Однак критика з боку Нідерландів була почута і сприйнята серйозно. Минулого року через пандемію та масові скасування подорожей операційний збиток компанії становив 12,5 мільярда доларів.